MERİÇ MAH. 5746/9 SOK. NO:6 MTK SİTESİ BORNOVA İZMİR
+90 232 431 24 84
info@cannesteksil.com.tr

Hakkımızda

Butik Tasarım Evi

CANNES TEKSTİL ;

 2019 YILINDA TEKSTİL HAZIR GİYİM VE KONFEKSİYON  ÜRETİCİSİ OLARAK KIRIKKAYA AİLEMİZİN EN KÜÇÜK BİREYİ OLAN CANSEN KIRIKKAYA TARAFINDAN KURULMUŞTUR.

2000 MT2 KAPALI ALANA SAHİP MTK( MANİFATURACILAR , TEKSTİLCİLER KOOPERATİFİ ) SİTESİNDE KALIP,KESİM,DİKİM,PAKET VE ÜRETİM PARKURUMUZLA MÜŞTERİLERİMİZİN İHTİYAÇLARINA YÖNELİK ÜRETİM YAPAN BİR FİRMADIR.

MÜŞTERİLERİMİZİN İSTEK VE İHTİYAÇLARINA GÖRE UYGUN KUMAŞ, DESEN VE AKSESUAR TEMİN Etmekle birlikte, PAZARLAMA VE TASARIM EKİBİMİZ  sayesinde MEVSİMSEL TREND TAHMİNLERİNİ YAKINDAN TAKİP Ediyor VE ALICILARIMIZI MODA GELİŞMELERİ İLE BİLGİLENDiriyoruz. ÖNCELİĞİMİZ MÜŞTERİLERİMİZE EN GÜVENİLİR HİZMETİ EN KISA SÜREDE KURMAK VE TANITMAK, EN İYİ KALİTEDE VE UYGUN FİYATLARLA SUNMAKTIR.

CANNES TEKSTİL; GENÇ YÖNETİM KADROSUYLA , Kadın istihdamına önem vererek, KONUSUNDA DENEYİMLİ ÇALIŞMA ARKADAŞLARI VE ONLARIN SONSUZ ENERJİLERİ İLE YENİLİKÇİ,DİNAMİK VE KALİTE ODAKLI BAKIŞ AÇISIYLA ÖNE ÇIKAN, KENDİSİNE SÜREKLİ GELİŞME VE BÜYÜME HEDEFİ KOYMUŞ BİR FİRMADIR.

İHRACATIMIZIN YANI SIRA CANNES TEKSTİL OLARAK KENDİ TASARIMLARIMIZI da YAPIYORUZ. DİLERSENİZ SİZLERE de BÖYLE BİR HİZMET SUNABİLİR. FARKLI VE GÜNÜMÜZ MODASINA UYGUN CANNES TASARIMLARI İLE SİZLERİ BULUŞTURABİLİRİZ.

TOPLAM 5000 MT2 KAPALI ALANDA 2 ayrı tesisimizle BASKI DAHİL TÜM ÜRETİM SÜREÇLeri KENDİ BÜNYEMİZDE OLDUĞU İÇİN HERHANGİ BİR MNQ YA SAHİP DEĞİLİZ.

Cannes Tekstil GOTS ve RCS SERTİFİKAlarına, CNS tekstil(baskı) firmamız ise GOTS sertifikasına SAHİPTİR.

Amacımız; MUTLU BİR FABRİKADA, MUTLU BİR ekiple , MUTLU MÜŞTERİLERE hizmet vermektir. TALEPLERİNİZİ EN İYİ ŞEKİLDE KARŞILAMAK İÇİN TÜM ENERJİMİZLE SİZLERİ BEKLİYORUZ.