Cannes Tekstil

Kurumsal

Cannes Tekstil;

2019 yılında tekstil hazır giyim ve konfeksiyon üreticisi olarak kırıkkaya ailemizin en küçük bireyi olan Cansen Kırıkkaya tarafından kurulmuştur.

2000 m2 kapalı alana sahi̇p mtk( manifaturaclar , tekstilciler kooperatifi ) sitesinde kalıp,kesim,dikim,paket ve üretim parkurumuzla müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik üretim yapan bir firmadır.

Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına göre uygun kumaş, desen ve aksesuar temin etmekle birlikte, pazarlama ve tasarım ekibimiz sayesinde mevsimsel trend tahminlerini yakından takip ediyor ve alıcılarımızı moda gelişmeleri ile bilgilendiriyoruz. Önceliğimiz müşterilerimize en güvenilir hizmeti en kısa sürede kurmak ve tanıtmak, en iyi kalitede ve uygun fiyatlarla sunmaktır.

Cannes tekstil; genç yönetim kadrosuyla , kadın istihdamına önem vererek, konusunda deneyimli çalışma arkadaşları ve onların sonsuz enerjileri ile yenilikçi,dinamik ve kalite odakl bakış açısıyla öne çıkan, kendisine sürekli gelişme ve büyüme hedefi koymuş bir firmadır.

İhracatımızın yanı sıra cannes tekstil olarak kendi̇ tasarımlarımızı da yapıyoruz. Dilerseniz sizlere de böyle bir hizmet sunabilir. Farklı ve günümüz modasına uygun cannes tasarımları ile sizleri buluşturabiliriz.

Toplam 5000 mt2 kapalı alanda 2 ayrı tesisimizle baskı dahil tüm üretim süreçleri kendi bünyemizde olduğu için herhangi bir mnq ya sahip değiliz.

Cannes tekstil gots ve rcs sertifikalarına, cns tekstil(baskı) firmamız ise gots sertifikasına sahiptir.

Amacımız; mutlu bi̇r fabrikada, mutlu bir ekiple , mutlu müşterilere hizmet vermektir. Taleplerinizi en iyi şekilde karşılamak için tüm enerjimizle sizleri bekliyoruz.

Kurucumuzun Notu

Dünyamız hızla gelişiyor..
Değişime ayak uydurabilmemiz için biz genç girişimcilere de büyük görevler düşüyor..
Üretmeliyiz, çalışmalıyız, kazanmalıyız.
Üniversite yıllarında hayatın hem rengini, hem kokusunu değiştirmek için düşler kurarız.
Benim de sanata ve modaya olan tutkum Bilgi Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik bölümünde okurken başladı.
Şıklığı ve değişimi hep sevdim.
Mezun olduktan sonra düşlerimi gerçeğe dönüştürme vakti gelmişti ve cesur adımlar atmam gerekiyordu.
Arkamdan gelecek yeni nesil gençlere de bir ışık, bir yol açmak için 2019 / Aralık ayında Cannes Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’ni kurdum.
Kadın istihdamına her zaman önem verdiğim için çoğunluğu benim gibi genç kadınlardan oluşturduğum ekibimle, 5000 m2 kapalı alanda imalat ve ihracat yapıyoruz.
Elbette ben de bir çok işkadınını kendime rol model aldım..
İsterim ki iş yaşamına yeni başlayacak gençler de bizim gibileri örnek alsın..

Kadın istihdamını daha da arttırmak, bizden sonra gelecek neslin eğitimli, donanımlı gençler olarak yetişmeleri için 2020/Ağustos ayında kurduğumuz Cenesko markalarımızın satış gelirlerinin bir kısmını ekonomik zorluk çeken kardeşlerimizin okul hayatlarına katkı sağlayabilmek adına Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’na bağışlıyoruz.

Cannes Tekstil ve Cenesko olarak mutlu yarınlarda bizim de katkımız olmasını istiyoruz.
Güçlü, dinamik, üretken ve genç girişimciler olarak bizler çoğalmalıyız.
Üretmeliyiz, kazanmalıyız, paylaşmalıyız ki birçok hayalin gerçeğe dönüşmesinde yapı taşı olalım.
Onların da hayallerinin gerçekleştiğini görmek ümidiyle..

Cansen Kırıkkaya / ŞİRKET KURUCUSU

Butik Tasarım Evimiz

Butik Tasarım Evimiz

Cenesko markası olarak, özenle hazırladığımız koleksiyonlarımızı oluştururken her zaman doğadan, sanattan, ve yaşamdan ilham alıyoruz.

Farklı bir bakış açımız, çizgimiz ve yaşam biçimimiz var.. Modada değişimi birlikte yaşamak ve yaşatmanın heyecanındayız. Sadeyiz, ama bir o kadar da süslüyüz.

Önce geçmişi tanıdık, sonra geleceği planladık. Düşlerimizi kumaşlarımızla harmanladık. Tüm tasarımlarımızda ürünlerimize zarafeti ve hafifliği hakim kıldık. Her bir ürünümüzü üretirken usta ellerde elmas gibi işledik, kalite ve zevkin bir araya gelmesine özen gösterdik.

Amacımız: Sizlere tesislerimizde ürettiğimiz ürünlerimizin hikayesini anlamak. Hem kendi markamız, hem de sizin markanız için her ürünün kendini yeniden keşfetmesinin hikayesine, Bizimle de bu yolculuğa hazır mısınız?

İletişim Bilgileri

Her türlü istek, öneri, sorun ve şikayetleriniz için sizi dinliyoruz, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşın…

350 Flatbush ave New York
NY 10018 USA.
123-456-789
234-432-456
info@cannestekstil.com.tr
Merkez Ofis

Meriç Mah. 5746/9 Sok. No:6 Mtk Sitesi
Bornova İZMİR

+90 (232) 4312484

Merkez Ofis

Meriç Mah. 5746/9 Sok. No:6 Mtk Sitesi
Bornova İZMİR

+90 (232) 4312484